Sweet Nightmare RPG
Какво бихте желали да направите?
Къщата на Трикси Evil-pumpkins-300x200
Sweet Nightmare RPG
Какво бихте желали да направите?
Къщата на Трикси Evil-pumpkins-300x200
Sweet Nightmare RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Nightmare RPG

Добре дошли в кошмара от които няма да искате да се събудите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Трикси

Go down 
АвторСъобщение
Белатрикс Бенетс

Белатрикс Бенетс


Картинка : Къщата на Трикси White_magic_t
Раса : Върколак
Female Scorpio Pig
Брой мнения : 9
Репутация : 20501
0
Възраст : 28

Къщата на Трикси Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Трикси   Къщата на Трикси Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 5:25 am

Къщата не бе кой зане какво, защото Бела нямаше
голяма възможност, понеже не се бе виждала с нигой от родителите си, стед
превръщането й.
Беше я намерила изоставена в дълбокита части на гората и я бе спретнала.
Сега къщата бе много уютна и приветлива, въпреки че никой не я бе посещавал откакто
Трикс се бе настанила там.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Бенетс

Белатрикс Бенетс


Картинка : Къщата на Трикси White_magic_t
Раса : Върколак
Female Scorpio Pig
Брой мнения : 9
Репутация : 20501
0
Възраст : 28

Къщата на Трикси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Трикси   Къщата на Трикси Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 7:59 am

С един скок се озовах пред врата на дома си, знам че има стълби, но ума ми не побира, защо ги направих....можех да ги срутя, те и без това си бяха доста срутени когато дойдох, но без тях къщата нямаше да изглежда толкова добре. Ня че ми пукаше как изглежда, а и никой друг не я беше виждал, тогава защо подяволите ми бяха стълби....ядосах се скочих пак на земята и с бързи движения счупих стълбите.
Мисля че бях изпаднала в криза и когато ги счупих веднага съжалих за стореното, но сега не ми се занимаваше да ги правя, по-късно или утре, но не сега. Влязох във къщата и седнах на дивана...имах чувството че мога да убия всеки който ми се мярне пред очите, наистина не бях добре. Скрих лице в шепи и заплаках...откакто ме нападнаха не бях говорила с никого..вече цяла година стоях далече от всички..излизах рядко и бях посетила дома си само един път, когато беше празен, за да взема вещите си. Страхувах се че ако видя някой ще го нападна. Вече не бях толкова неконтролируема, вече бях малко по-добре и се владеех....ако може да се каже, или поне се стараех да се владея. Продължих да плача тихо и да мисля за "живота си"...
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Трикси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Валериус
» Къщата на Кейтлин Съмер
» Къщата на Раян
» Къщата на Влад Зен
» Къщата на Бела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sweet Nightmare RPG :: Градът :: Домовете-
Идете на: